Nové aktuality

6. března 2009 v 16:43 | Manažer-Pink-Flowers

Ahoj

19.8.2010 - Ahoj, holky již mají na kontě několik dalších medailí a to se sestavou Klauní show (Clowns show) Mají mnoho úspěchu např. vícemistří Evropy, Mistři ČR,... Pokud chcete vidět sestavu s kterou tančí tak máte zde odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=uTqQNZ9-nQ8 Doufám, že se vám sestava bude líbit :-) Jinak doufám, že jste si užili prázdniny v plném proudu a doufám, že po prázdninách budeme mít šanci začít "na novo".

1.vícemistři Evropy!!

17.5.2010 - Ahoj!! Holky byli na celý tento týden v Chorvatsku (Poreč) na Mistrovství Evropy, kde se svojí sestavou Klauní show(Clowns show) se stali 1.vícemistři Evropy! Dostali  se do top 20 ze které postoupili do 4!! Porazili jsme kolem 800 skupin a 7000 tanečníků!! Je to pro nás veliký úspěch a také jsme se svojí sestavou pobavili i porotu! Na tento týden se nezapomene. Samozřejmě holkám gratuluji a Vy se můžete přidat ve fóru. Děkuji!

Další 2 medaile

16.4.2010 - Ahoj, holky vyhráli za dva týdny další dvě medaile! Jednu zlatou a jednu stříbrnou, protože byli v extralize se silnými soupeři. Holky vybojovali se svou skupinou co nejvíc co se dalo. S každé soutěže nikdy neodchází s prázdnou :-). Přeji pěkný den.

2.zlaté medaile

31.3.2010 - Holky byli tento rok se svojí sestavou v jejich Taneční Skupině a vyhráli ve všech soutěží zatím zlaté medaile. Holky 3.4. jedou na TSR2010, kde se ukážou i v TV. Přesný čas vysílání ihned zveřejníme, ale zatím jim můžete pogratulovat níže u komentářů fóra. Děkuji!

Regionální kolo - Praha

12.3.2010 - Ahoj, Pink-Flowers pojedou 27.3. na regionální kolo v Praze, takže jim držte palce ať vyhrajou nějakou t medili :) Budeme vám sem přidávat informace ohledně našich soutěží. Děkuji za pochopení.

Mistrovství světa

21.11.2009 -Pink-Flowers jedou 27.11. na mistrovství světa do Německa a chceme Vaší podporu. Můžete se na ně přijít podívat pokud chcete. Je to ve měste RIESA u Německých hranic. Je to kousek od Prahy, jelikož je cesta po dálnici. Jestli nemusíte, tak je můžete podpořit i v televizi. Podrobné informace dáme hned jak budeme moct.
Ješte bych chtěl dodat, že holky půjdou 25. a 26.11. na natáčení v hrišti 7 v kabaretu, takže se na ně můžete dívat. Datum vysílání poběží na SILVESTA! Holky mají nabitý program, takže nemají čas. Děkuji a omlovám se za neodepisování v e-mailech vše napravím.

FanClub

9.04.2009 - Spustlili jsme nový a oficiální FanClub skupiny!!!! FanClub je na tomto odkazu: www.pink-flowers.wbs.cz. Přesné informace jak se tam zaregistrovat, jsou přímo na webu www.pink-flowers.wbs.cz. Tak neváhejte a přihlaste se! Výhody které Vás ve FanClubu čekají si přečtěte v sekci ,,Výhody FanClubu".

Soutěž o nej design začíná dnes

22.02.2009 - Dnes začíná od 14:00 soutěž o "Nej design"! Posílejte na e-mail s předmětem: Nej design.Posílejte ihned! Prohlédněte si designy v rubrice Ke stažení dole. Do e-mailu napište:
1.Jméno/Přezdívka
2.Web/Blog
3.Číslo designu

Dotazy, připomínky? Kontakt
 

1 člověk ohodnotil tento článek.